67280693 info@iZurnali.lv
Autorizēties
  • 05.11.2020
    PVN piemērošana un deklarāciju aizpildīšana darījumos starp ES dalībvalstīm un trešajām valstīm praksē rada daudz neskaidrību grāmatvežu ikdienā. Šajā seminārā analizēsim praktiskus piemērus par PVN piemērošanu pārrobežu darījumos un smelsimies atziņas no Eiropas Savienības Tiesu prakses.
  • 10.11.2020
    Seminārā tiks apskatīti jautājumi par valdes locekļa iecelšanu un atbrīvošanu no amata, kā arī būtiskākie jautājumi par valdes locekļa nodarbināšanas veidiem un atlīdzību par valdes locekļa pienākumu izpildi. Tiks pievērsta uzmanība arī tādiem jautājumiem kā valdes locekļu galvenie pienākumi, kapitālsabiedrības statūtu prasības un kompetenču sadalījums starp vairākiem valdes locekļiem. Izskatīsim praktiskus piemērus un būtiskākās tiesu prakses atziņas.
  • 13.11.2020
    Kā liecina pēdējā laika notikumi saistībā ar Covid-19, valdība uzskata, ka MUN veiktās nodokļa iemaksas ir par mazu, lai nodrošinātu pilnu sociālo pakalpojumu grozu. Tādējādi ir veikti daudzi grozījumi likumos, kas skar arī citus alternatīvos nodokļu režīmus. Kā tālāk strādāt? Kādu režīmu izvēlēties? Kas izdevīgāks? Par to šajā vebinārā.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?