67280693 info@iZurnali.lv
Autorizēties
 • 23.04.2021
  Darba līgumos jānorāda nolīgtais dienas vai nedēļas darba laiks, un darba devējam ir pienākums precīzi uzskaitīt katra darbinieka nostrādātās stundas. Vebinārā runāsim par darba laika uzskaiti, darba samaksas problēmsituācijām, par ieturējumiem no darba samaksas, kā arī sniegsim atbildes uz jūsu jautājumiem.
 • 28.04.2021
  Kas jāņem vērā, ja darba algas ienākumi tiek gūti pie darba devēja ārvalstnieka? Un, ja darbs tiek veikts vairākās valstīs vienlaicīgi? Kā pareizi piemērot komandējuma dienas naudas un kā tiek rēķināta darba alga, ja darbinieki tiek sūtīti darba braucienos? Meklēsim atbildes vebinārā.
 • 11.05.2021
  Pārvaldes dokumenti jāveido tā, lai tiem būtu juridiskais spēks un lai tie atbilstu lietvedības labajai praksei. Kā noformēt ideālo dokumentu? Kādas kļūdas tiek pieļautas noformējot dokumentus un izstrādājot tekstus? Kā 5 minūtēs izveidot simtiem vienāda tipa dokumentus? Meklēsim atbildes un skatīsim praktisku piemērus vebinārā.
 • 27.05.2021
  2021.gads nāk ar vērienīgām izmaiņām IIN un VSAOI piemērošanā. Mainās uzņēmējdarbības formas un tām piemērojamie nodokļi. Kādas pārmaiņas sagaida autoratlīdzību saņēmējus, darba ņēmējus un arī ienākuma izmaksātājus, sākot ar 2021.gada 1.jūlija? Kā pareizi aprēķināt un ieturēt nodokļus, lai nekļūdītos? Par šo visu runāsim vebinārā.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?